O Butiku

Czy wiesz, że od powstania pierwszego sklepu charytatywnego minęło już ponad 70 lat!?  Cel jest prosty, a idea niezmienna. Zmieniła się tylko oprawa.

Rozsądne kupowanie

Sharing is caring

Butik Marzeń do jeden z niewielu w Polsce sklepów charytatywnych, który oferuje zarówno nowe, jak i używane, przedmioty różnego typu. W większości przypadków przekazywane są one do Fundacji w postaci darowizny. Całkowity zysk z ich sprzedaży przeznaczany jest na działalność statutową Fundacji QMarzeniom.

Jak to działa?

Za porządki zawsze trudno się zabrać, ale raz na jakiś czas dobrze jest pozbyć się zbędnych rzeczy. Teraz możesz dać im drugie życie i przy okazji zrobić coś dobrego! 

Załóż bezpłatne konto

Zajmie to tylko chwilę. By zweryfikować Twoje dane poprosimy Cię o wykonanie przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 zł.

Wprowadź produkty, które chcesz podarować

Przygotuj rzeczy w dobrym stanie. Prześlij ich wyraźne zdjęcia, dodaj tytuł oferty i napisz krótko, co jest jej przedmiotem.

Poczekaj na werykację

Daj nam chwilę, żebyśmy mogli sprawdzić, czy wspólnie mamy szansę przekazać Twój produkt komuś innemu.

Nadaj paczkę

Wydrukuj etykietę i list przewozowy, naklej je na pudełko i poczekaj na kuriera. Odbierze ją od Ciebie bezpłatnie!

Powiedz o naszej inicjatywie swoim znajomym

Właśnie w ten sposób rodzą się wielkie rzeczy!

Roodkryj radość pomagania!

Tak ułatwisz sobie życie

Najprawdopodobniej masz ich zwyczajnie za dużo. Sprzątasz i przekładasz, a i tak szybko okazuje się, że wszystko wraca do pierwotnego stanu. Czy nie lepiej by było pozbyć się nadmiaru? Banalnie prosty sposób na pomaganie znany jest od lat! Nie generuje kosztów, ani większego wysiłku. Wystarczy, że podzielisz się tym co zbędne. 

Sprawdź, dlaczego warto!

Co zyskujesz?

Szeroki wybór

W Butiku Marzeń znajdziesz mnóstwo rozmaitych produktów. Ubrania, książki, akcesoria i dodatki w bardzo atrakcyjnych cenach. Część z nich kupiona została przez pomyłkę, pochodzi z końcówek serii, nadwyżek produkcyjnych lub likwidacji magazynów.

Tańsze nie znaczy gorsze

Stajemy na głowie, by pojawiające się w sprzedaży produkty były wyjątkowe. Każdy z nich przechodzi etap weryfikacji, dlatego do naszego magazynu trafiają tylko te przedmioty, które mają szansę zostać wykorzystane ponownie i sprawić komuś radość.

Więcej niż nowoczesny second hand

Jeśli uwielbiasz polowanie perełki i zakupy z drugiej ręki to, to miejsce jest dla Ciebie! Pamiętaj, że w Butiku marzeń technologia łączy się z empatią, a za każdym dodanym produktem, stoi Darczyńca o wielkim sercu!

Shopping Cart