Podaruj

 Wiemy, że ciężko rozstać się z nadmiarem, a lekkomyślne wyrzucanie przedmiotów jest nieekologiczne.  Znaleźliśmy  na to sposób!

Dzisj moje, jutro Twoje

Zrób sobie tę przysługę

Żyjemy coraz szybciej, zarabiamy coraz lepiej, a przy okazji obrastamy w zbędne rzeczy. Gdy domowe półki zaczynają uginać się pod ciężarem kolejnych ubrań, książek lub zabawek zwyczajnie czujemy się zmęczeni. Tęsknimy za minimalizmem. Większości rzeczy przecież wcale nie używamy. Dobra organizacja, kilka sprawdzonych trików i może okazać się podstępnie gromadzące się przedmioty mogą dostać drugie życie.

Jak to działa?

Za porządki zawsze trudno się zabrać, ale raz na jakiś czas dobrze jest pozbyć się zbędnych rzeczy. Teraz możesz dać im drugie życie i przy okazji zrobić coś dobrego! 

Załóż bezpłatne konto

Zajmie to tylko chwilę. By zweryfikować Twoje dane poprosimy Cię o wykonanie przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 zł.

Wprowadź produkty, które chcesz podarować

Przygotuj rzeczy w dobrym stanie. Prześlij ich wyraźne zdjęcia, dodaj tytuł oferty i napisz krótko, co jest jej przedmiotem.

Poczekaj na werykację

Daj nam chwilę, żebyśmy mogli sprawdzić, czy wspólnie mamy szansę przekazać Twój produkt komuś innemu.

Nadaj paczkę

Wydrukuj etykietę i list przewozowy, naklej je na pudełko i poczekaj na kuriera. Odbierze ją od Ciebie bezpłatnie!

Powiedz o naszej inicjatywie swoim znajomym

Właśnie w ten sposób rodzą się wielkie rzeczy! Gwarantujemy, że szybko poczujesz radość pomagania!

Warto wiedzieć

Łap garść
przydatnych informacji

Całkowity dochód ze sprzedaży podarowanych  przedmiotów przeznaczany jest na realizację celów statutowych naszej Fundacji. O liście bieżących działań przeczytasz na naszej stronie.

Lubimy wyzwania, dlatego nie określamy sztywnych kategorii. Chętnie przyjmiemy od Ciebie książki, ubrania, nieużywane zabawki, a nawet elektronikę.  

Nie! Po zakończeniu etapu weryfikacji poprosimy Cię o określenie ostatecznych gabarytów paczki. Wyślemy do Ciebie kuriera zupełnie bezpłatnie! 

Nie wymagamy, żeby podarowany przez Ciebie przedmiot był nowy.  MUSI być jednak czysty, niezniszczony i zgodny ze stanem faktycznym. Pamiętaj, że ma on posłużyć komuś innemu.

Bardzo zależy nam na tym, żeby klienci korzystający z naszego serwisu mogli świadomie zdecydować się na dokonanie zakupu. Prosimy o dodanie co najmniej trzech zdjęć każdego z dodawanych produktów. W ocenieniu ich rzeczywistego stanu pomogą nam zdjęcia przedstawiające stan: 

  • naszywek, haftów, naklejek,
  • linii szwów,
  • podeszwy obuwia,
  • grzbietu książek etc.

Jeśli goni Cię czas, przygotowanie tekstów sprzedażowych możesz zostawić nam. Bardzo nam jednak pomożesz, jeżeli przygotujesz opis samodzielnie. Przy tej okazji nie zapomnij o podaniu nazwy produktu,  krótkiego opisu jego stanu oraz załączeniu zdjęć. 

Shopping Cart